Franchise ile büyüyor.

Amacımız Türkiye'deki  restoran sahiplerini tek bir çatı altında toplayarak daha rekabetci bir ortamda büyümek ve  Türkiye'deki öncü isimlerden olmak.

Henüz ilk yıllarında bulunduğu bölgede bu mutfağa özgü lezzetlerle adından söz ettirmeyi başarmış ve kısa sürede tavuk severlerin vazgeçilmez adresi olmuştur.
Tavuk King® ’in başarısının sırrı  tüm üretim standartlarını sağlayarak Tavuk King'in mutfağında üretilmektedir. Tavuk King  mutfaklarında Şoklanmış ürün kullanmamaktadır.Bir gün önce soslanan tavuklar ertesi gün servis edilmektedir.

Tavuk King®  ailesi olarak kaliteli malzemeler ve eşsiz lezzetiyle ürünlerimizi sizler için özenle üretiyor ve sunuyoruz. Bizlere sitemizdeki iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tavuk King®  gelen talepler üzerine franchise talepleri almaya başlamıştır. 2023 yılı içerisinde 150 bayilik vermeyi hedeflemektedir.

Tavuk King®  öncelikli olarak mevcut restoran sahiplerine farklı franchise modelleri  sunmaktadır.Bu sayede çok hızlı bir şekilde Türkiye'nin her  noktasına tavuk severlere ulaşmak istemektedir. Tavuk King cafe,Tavuk King restoran,Tavuk King avm,Tavuk King cadde,Tavuk King mahalle konsepleri ile farklı m2 çözümleri  sunmaktadır.

Türkiye'nin En Yeni ve Lezzetli Ürünleriyle Kazançlı Bir Yatırıma Var Mısınız?

TAVUK KİNG, birlikte büyüyeceği ve kazanacağı İş ortaklarını arıyor.

Türkiye’de Franchise

Türkiye franchise koşullarımız hakkında görüşmek için aşağıdaki Franchise Başvuru Formu'nu doldurup bize ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı Franchise

Yurtdışı franchise koşullarımız için aşağıdaki mail adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

info@tavukking.com

FRANCHISE FORM